سایت سازبیست تولزکد لوگوهای سه گوشه
اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام
اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام
مــــذهـــبي - فــــرهنـــــگي

شمال نيوز: انسانیت و رعایت حقوق بشر حکم می کند که توهین به اعتقاد راسخ میلیونها مسلمان و بخصوص به فصل مشترک همه مذاهب اسلامی توسط تمام نهادهای بین المللی و مدعی رعایت حقوق بشر محکوم گردد و تمام دستگاهها و نهادهای بین المللی که در امر تشویق، سرمایه گذاری و ترویج و نشر این آثار فاسد همکاری و نقش داشتند نیز محکوم گردد.
مردم شجاع لیبی به درستی و در کمال اعتقاد در برابر کشوری که بنای اهانت به پیامبر اعظم (ص) را بنیان نهاده است و در چندین نوبت در کشورهای اروپایی فاسدی نظیر دانمارک و هلند و انگلیس و ایتالیا در برخی نشریات اهانت به ساحت بزرگان دین مبین اسلام را تمرین کردند تا سر از ساخت فیلمی موهن در بیاورند عکس العمل نشان داده و سفیر فاسد و تعدادی از وابستگان ظالم را به درک واصل کردند تا درس عبرتی برای سیاستمداران دروغگو و کذاب این کشور استعمارگر باشد.
مردم انقلابی مصر هم با برپایی تظاهرات گسترده نسبت به بیان شجاعانه و مقتدرانه رعایت حرمت ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) به وظیفه ایمانی خود عمل کرده و نشان دادند که دفاع از اسلام و مقدسات آن در خون و وجود آنان نهادینه شده و حاضر به معامله های سیاسی بر سر آن نیستند.
این روند قطعاً رو به گسترش خواهد بود و تمام کشورهای اسلامی را ملتهب خواهد ساخت و آمریکا چاره ای جز عقب نشینی در برابر امواج مخالفت ها و تظاهرات و خشم و خروش مسلمین ندارد و باید بزدلانه رخت خویش را جمع کرده و در برابر خشم انقلابی مسلمین موجودیت خود را پنهان نماید تا شاید از آسیب در امام باشند.
انسانهای وابسته و خودفروخته ای نظیر آنهایی که تنفس در فضای معطر جمهوری اسلامی برایشان عذاب آور بوده و با اعلام سر سپردگی از اربابان استعمارگر خویش جیره دریافت می کنند و گاه و بیگاه بر علیه مقدسات لجن پراکنی کرده و به قرآن و پیامبر اعظم (ص) نکاتی غیر واقع را نسبت می دهند باید بدانند نقش آنان همانند ابولهب و همسرش می باشد که زمینه ساز و هیزم آور جریانات بدخواه دین ستیز غربی شده و در کمال شرم در پناه صهیونیزم به ارتزاق مشغولند و از آنها دستمزد توهین و اهانت و تحلیل های غیر واقع و جوسازی ها علیه جمهوری اسلامی و اعتقادات مسلمانان جهان را دریافت می کنند.
امید اینکه ایران اسلامی در روز جمعه با مردم هوشمند خود سر لوحه زرینی از دفاع با عظمت از ساحت قدسی پیامبر اعظم (ص) را به دنیا نشان داده تا این اعتراض در پهنه جهان بر علیه جهانخواران گسترش یافته و ثابت شود آنها در زمینه ذهنی مسلمین جایگاهی ندارند و مسلمین با اتحاد خود می توانند این پرده های شوم و زشت را کنار زده و توطئه های آنان را بر ملا کنند. نباید هیج نقطه ای از جهان نسبت به این امر بزرگ بی تفاوت باشند و هر جایی که امکان مخالفت وجود داشته باشد باید مردم تشویق به حضور شوند و حتی غیر مسلمانان آزاده هم باید در این امر به مخالفت قد علم کنند.
آمریکا با این برنامه ها قصد دارد افکار عمومی جهان را برای شروع برنامه های بعدی تست کند و اجرای برنامه های سلسله وار اعتقادزدایی و سکولاریزه کردن جوامع اسلامی را کلید بزند. قطعاً انها در این مرحله در اثر فشار افکار عمومی مسلمین عقب نشینی تاکتیکی خواهند داشت ولی در صورت به وجود آمدن زمینه های لازم توسط رسانه های فاسد و وابسته و جیره خوار غربی حمله مجدد خویش را به طرق دیگر و با ابزار جدیدتر شروع خواهند کرد. مسلمانان باید بدانند جنگ بین اسلم و کفر یک جنگ دائمی است و غفلت از آن موجب اضمحلال و فروپاشی اقتدار اسلامی خواهد شد. حاکمان کشورهای اسلامی هم باید به وظیفه دینی خویش عمل نمایند و مواضع روشن و شفافی را راجع به دنیای کفر و اهانت به اعتقادات میلیون ها مسلمان از خود بروز دهند تا ثابت کنند شایستگی حاکمیت بر یک کشور اسلامی را دارا هستند و به عنوان عنصرهای وابسته و تربیت شده در دامن استعمار بر علیم ملت خود و اسلام عمل نمی کنند.


صفحه قبل 1 صفحه بعد